Stoły

Wspólne posiłki, długie rozmowy i czas spędzony w gronie najbliższych to właśnie dom, o jakim marzymy. Dom to nie tylko murowane ściany, ale miłość i ciepło domowego ogniska, których symbolem jest duży stół dla całej rodziny. Warto więc zadbać o to wyjątkowe miejsce i ustawić tam elegancki, loftowy stół, który będzie sercem całego domu. Nowoczesne stoły industrialne to projekty eleganckie, nowoczesne i bardzo ergonomiczne. Wyróżniają się perfekcyjną formą i piękną linią. Mistrzowski kunszt wykonania, wysublimowane kształty i wyrafinowane wzornictwo sprawiają, że stoły loftowe pełnią też funkcje dekoracyjne. Solidna konstrukcja zapewnia im stabilność i funkcjonalność, a lśniące i gładkie powierzchnie, nadają wytwornego charakteru. Projekty opierają się na doskonałej symetrii i harmonii faktur oraz materiałów. Precyzyjne i wymyślne detale wykończeniowe są subtelnym kontrastem, który dopełnia całości.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Stolik Allier

Stolik (nazwa) to niesamowita kompozycja stalowych białych nóg z przepięknym blatem wykonanym ze spieku kwarcowego. Dominujący kolor blatu to biel z dodatkiem szarych tonów. Taki dodatek wprowadza powiew świeżości i rozjaśni każde wnętrze. Produkt wykonany z dbałością o szczegóły, wyprodukowany w Polsce.
2 199,00 zł

Stolik Andon

Stoliczek kawowy z półką i dębowym blatem. Dodatek siatki cięto ciągnionej nadajemu charakteru i dość industrialnego klimatu. Połączenie drewna i stali to klasyczne rozwiązanie, które pięknie się starzeje. Produkt wykonany z dbałością o szczegóły, wyprodukowany w Polsce.
1 799,00 zł