Galeria

0,00 zł

Masz pytania lub chcesz zamówić telefonicznie?

telefon +48 726 325 103
Najczęściej wybierane opcje

Ławka Bretania

Ławka z tapicerowanym siedziskiem obitym wysokiej jakości tkaniną imitującą skórę. Materiał jest niezwykle wytrzymały i bardzo elegancko się prezentuje. Stelaż stalowy wykończony w czarnym macie świetnie wkomponuje się w wystrój pomieszczeń w loftowym klimacie. Produkt wykonany z dbałością o szczegóły, wyprodukowany w Polsce.
1 999,00 zł

Drzwi Aire

Drzwi przesuwane w czarnej stalowej ramie, wypełnione lustrem. Idealnie nadają się na drzwi do garderoby, gdzie pełnią jednocześnie dwie funkcje. Pozwalają na oddzielenie przestrzeni oraz pełnią rolę dużego lustra, które w takim miejscu jest niezwykle przydatne. Produkt wykonany z dbałością o szczegóły, wyprodukowany w Polsce.
1 799,00 zł

Lustro Illiat

Stylowe lustro, które poza funkcjonalnością stanowi fantastyczną dekoracje. Ramka w kolorze matowego złota przykuwa uwagę i pięknie zdobi ścianę. Taki dodatek ociepli każde wnętrze. Produkt wykonany z dbałością o szczegóły, wyprodukowany w Polsce.
980,00 zł

Drzwi Aime

Przesuwane drzwi z czarnymi, stalowymi szprosami w loftowym stylu. Pozwalają wpuścić do pomieszczenia sporo światła, ale też stylowo oddzielają od siebie pomieszczenia. Produkt wykonany w Polsce z dbałością o szczegóły.
3 299,00 zł